BAHÇE ŞEMSİYESİ İMALATI « Yalova Şerit

SON DAKİKA

BAHÇE ŞEMSİYESİ İMALATI

İşletmeler için özel ürünler genellikle oldukça büyük ebatlara sahiptir. Bu eşyalar villa gibi evler hariç, apartmanlarla uyumlu olmayabilir. Binalarda kullanım için balkon veya teras şemsiyeleri tercih edilebilir. Bu sayede ürünlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Balkonlara özel üretilen şemsiyeler hazneli veya sabitlenen yapıda olabilir. İhtiyacınız ve kişisel tercihlerinize göre pek çok ürün çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.

Teraslarda kullanılabilen gölgelikler arasında hem şemsiye hem de tente modelleri mevcuttur. Bu ürünleri satın alırken boyut oldukça önemlidir. Böylelikle şemsiye ve tenteler ile terasın tamamını mı belirli bir alanını mı gölgelendirmek istediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin bina yapısı ile uyumlu olması da büyük önem taşır.

İşletmeler tarafından kullanılan ürünler bölgeye göre farklılık gösterebilir. Çay bahçesi gibi bir alanda tente kullanımı istenilen sonuçları vermeyebilir. Böyle bir durum yaşanmaması için tercihinizi bahçe şemsiye yana yapabilirsiniz. Dilerseniz masalara takılabilen ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bu şemsiyeler hem müşterileri güneşten korur hem de masaya sabitlenebilir. Bu sayede rüzgârdan da negatif etkilenmezler. Ayrıca ürünler az yer kaplamalarıyla da oldukça beğenilir.

Beach clublarda ise iki farklı çeşitte üründen faydalanabilirsiniz. Bu gibi yerlerde hem tente hem de şemsiyeler olması önemlidir. Böylelikle müşterilere birden fazla seçenek sunabilirsiniz. Ayrıca şemsiyelerin hareket ettirilebilir olması sayesinde de sahil şezlong düzenlemesini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Firma YetkilisiAli Ak
Yetkili Telefon02125464658
Telefon02125464658
FaksAkbrella Şemsiye A.Ş
Web Sitesihttps://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi
E-Postaakbrella@gmail.com
Firma AdresiGökevler Mahallesi 563. Sokak no: 9-E Esenyurt
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 22 Şubat 2023 - 10:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR